Jaromír Jágr prohrál na ruletě miliony. Nebuďte jako on!

V současnosti legendární hokejista Jaromír Jágr přepisuje historické rekordy v NHL. Je ale jeden rekord, na který rozhodně nemůže být pyšný. Jágr se totiž zařadil rovněž i mezi největší sportovní gamblery historie.

Jaromír Jágr byl známý tím, že se rád chodil po psychicky a fyzicky náročných utkání v NHL uvolnit do casina k ruletě. A když zrovna neměl čas být v casinu, rád hrál i v online casinech. Prohry ale nedokázal udržet pod kontrolou a dva roky zpátky vyšlo najevo, že u online společnosti CaribSport prohrál monstrózních 30 milionů korun. Zařadil se tím mezi desítku největších sportovních gamblerů historie, kde mu společnost dělají například Michael Jordan nebo Tiger Woods.

Jágr přitom dříve přiznal zhruba dvakrát větší ztráty. Započítal však do toho i návštěvy živých casin, kde hrával převážně ruletu. Dnes hvězdná osmašedesátka tvrdí, že už se hazardním hrám nevěnuje. Není se čemu divit. Vždyť jeho přiznané ztráty tvoří dvě třetiny jeho současného honoráře na Floridě a to před zdaněním. Když byl na vrcholu slávy a pobíral přes 10 milionů dolarů ročně, tak se to zřejmě ještě dalo ukočírovat. To by dnes šlo jen stěží.

Slavný český hokejista přitom neutrácel peníze pouze v americkém Las Vegas. Občas zanechal nějaký větší obnos i u ruletových stolů v českých casinech. Rádi na něj vzpomínají například v pražském casinu Banco, kde byl Jágr schopen nechat 100 tisíc korun za jeden večer.

Pokud chcete mít na rozdíl od Jaromíra Jágra svou hru pod kontrolou, doporučujeme na našem webu přečíst sekci Strategie rulety. Poté si zvolenou strategii můžete vyzkoušet zdarma v některé online herněSeznam heren a jejich výhody najdete na našem webu také.