Z návštěvy rulety v Las Vegas si odnesl 10 tisíc dolarů. Přišel hrát se sto dolary

Parta kamarádů, Las Vegas, jedna párty za druhou. To je takový obvyklý turistický scénář ve městě hříchu. Někdy tento scénář ale končí naprosto snovým způsobem a kromě skvělých zážitků si lidé z Las Vegas odnáší i balík peněz. Hráč s přezdívkou dgiharris je toho důkazem.

Parta kamarádů, Las Vegas, jedna párty za druhou. To je takový obvyklý turistický scénář ve městě hříchu. Někdy tento scénář ale končí naprosto snovým způsobem a kromě skvělých zážitků si lidé z Las Vegas odnáší i balík peněz. Hráč s přezdívkou dgiharris je toho důkazem.

Na jednom internetovém diskuzním fóru lidé píší největší zážitky z Las Vegas. A jeden z těch nejlepších příběhů přinesl hráč s přezdívkou dgiharris. Ten do Las Vegas přijel před deseti lety s kamarády především pařit po klubech. A když se jednoho dne rozhodli jít na flám do klubu MGM Grand, skončilo to jako v krásném snu.

Dgiharris šel z klubu pryč kolem ruletového stolu s posledními 100 dolary v kapse a požádal o chipy v hodnotě 1 dolar. "Dealer řekl, že tento stůl je za minimálně 50 dolarů s žetony za 5 a více dolarů. Řekl jsem fajn, proč ne," uvedl dgiharris.

Hráč stál u stolu s evropskou ruletou, kterou hrál poprvé v životě. První sázku přitom vsadil na nulu a všechna čísla, která jsou na ruletovém kole kolem ní. Takže kromě nuly vsadil ještě na 32, 35, 26, 15, 3, 12 a 19. No a samozřejmě, že padla nula. "Vyhrál jsem 350 dolarů, protože jsem měl na nule 10 dolarů. Sázku jsem pak zopakoval a padlo číslo 32, což znamenalo daších 350 dolarů," chlubí se dgiharris.

Štastlivec potom změnil strategii a začal sázet na čísla kolem svého věku, což bylo na druhé straně ruletového kola. Tentokrát navýšil sázky na $25. A zase to trefil za $875. Poté se vrátil k sázkám kolem čísla 0. Na nulu vsadil $75, na čísla kolem nuly $25. A padla mu nula za dalších $2800.

V sázkám kolem nuly pokračoval a během jednoho spinu pak vytočil $12.000. "V tu chvíli jsem byl $15.000 v plusu. Nejlepší na tom je, že všechny ty sázky jsem vyhrál víceméně v řadě," říká hráč.

Sázky na nulu mu vycházely, tak vyzkoušel své štěstí ještě jednou a vsadíl $3.000 kolem nuly, z toho $1.000 přímo na nulu. Tento pokus mu ale už nevyšel, tak raději vzal $12.000 a šel k východu z casina. Když ale odcházel, přišel za ním vedoucí a představil ho svému nadřízenému, který mu nabídl exkluzivní pokoj s výhledem na strip - jako bonus k jeho výhrám (manažeři asi chtěli, aby v casinu pobyl trochu dýl a vyhrané peníze tam rozkutálel zpět). Dgiharris s radostí přijal. Druhý den šel vložit $10.000 do banky a se zbylými $2.000 jezdil s kamarády v limuzíně po klubech na Stripu a ještě zkoušel nějaké to štěstí v rulětě, které už ale nepřišlo. "Byl to skvělý výlet. Z Vegas jsem odjížděl 10 tisíc v plusu," dodává na závěr dgiharris.

Také vás po přečtění tohoto článku láká okamžitě sbalit kufry a jet do Las Vegas? Nás velmi. Co takhle si ale nejdřív zahrát ruletu na internetu a vybrat nějaké ty bonusy...